Sylwia & Paweł


Bondziorno bondziorno :)
Śluby w środku tygodnia w centralnej Polsce to jeszcze niesamowita rzadkość, mam nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości to się zmieni :) albo po prostu będzie zdecydowanie więcej ślubów Łódzko-Śląskich :) Panowie ze Śląska, u nas w centralnej, same śliczne kobiety !! :)
S&P zdecydowali się na porywisty first look tuż za domem, każdych zakochańców zachęcam do tego typu spotkań, piękna prywata, oczy Pana młodego mówią więcej niż setki zdjęć zrobionych w domu :)
Celebracja piękna, a w najważniejszym momencie pierwszy raz tego dnia wyszło niesamowite słońce, cudownie oświetleni S&P powiedzieli sobie "yes aj du" :D
Szybki przejazd do Hotelu Symfonia, w którym odbywały się balety do samego rana, niewątpliwie największą gwiazdą wesela była córka S&P, mega uśmiechnięta i ..... całuśna dziewczynka :)

Czas sesji plenerowej, oj działo się .... korki, korki korki, dużo prywaty - pod akademikiem, w którym młodzi mieszkali, poprzez park, kończąc przy zachodzie słońca, niedaleko Olsztyna i zahaczając o nocne niebo, miotacze iskier  i mokrych zdjęć w fontannach :D

uffffff
Serdecznie zapraszam !
Koniecznie z muzyką !! :)
Krzysztof K. memories

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ola & Michał

Andżelika i Irek

Paulina & Dawid